Ryanair aviobiļetes uz Berlīni

Meklējiet lētākās Ryanair aviobiļetes uz Berlīni. Izdevīgi: pasūtiet Ryanair biļetes internetā tagad, bet maksājiet rīt!
Ryanair sācis lidojumus uz Berlīni sākot ar 2015. gadu:

Kā nopirkt Ryanair aviobiļetes

Augšā kreisajā malā ievadiet izlidošanas datumu; atzīmējiet “Turp un atpakaļ” un ievadiet atgriešanās datumu; ievadiet pasažieru skaitu (atzīmējiet ja lidos bērni vai seniori); un spiediet pogu “Meklēt”. Bet, ja Jums nav konkrētu lidojumu datumu, un vēlaties vienkārši doties ceļojumā, tad no saraksta augšā izvēlieties piemērotāko datumus un cenu, un spiediet “Pārbaudīt”. Sistēma pārbaudīs cenu, un ja tā Jūs apmierinās, spiedīsiet uz “Cenas” un atvērsies lapaspuse kur varēsiet veikt pasūtījumu.
Atrasto Ryanair aviobiļešu rezultāti atvērsies jaunā lapaspusē.

Samaksa par Ryanair aviobiļetēm

Samaksāt par Ryanair aviobiļetēm var ar kredītkarti; internetbanku; bankas pārvedumu; vai skaidrā naudā ofisā Rīgā. Apmaksu vēlams veikt pēc iespējas ātrāk, bet varat maksāt arī nākamajā dienā – šeit darbojas princips jo tuvāk lidojuma datums, jo ātrāk maksājiet. Ja tomēr kavējat dienu vai divas, lūdzu uzzvaniet mums un precizēsim vai cena nav nedaudz mainījusies.

Ryanair aviobiļešu saņemšana

Ryanair aviobiļetes pēc tam būs iespējams izprintēt pašiem; izņemt ofisā Rīgā; vai arī saņemt tās pa pastu uz Jūsu adresi. Ryanair aviobiļete (iekāpšanas talons) pienāks uz Jūsu e-pastu pēc tam, kad tā tiks apmaksāta un būsiet veicis reģistrāciju lidojumam (instrukcijas tam pienāks e-pastā). Ņemiet vērā, ka Ryanair biļetes pienāks uz e-pastu ne ātrāk kā divas nedēļas pirms Jūsu lidojuma datuma (ātrāk par 14 dienām Ryanair biļetes neizsūta, kaut arī esat jau reģistrējies lidojumam). Ja ir jautājumi, lūdzu zvaniet mums.