Ryanair Check-In

Reģistrēšanās Ryanair lidojumam

Reģistrēties internetā priekš Ryanair lidojumiem var bez maksas. To jādara obligāti, savādāk Jums lidostā būs jāmaksā Ryanair paaugstināta maksa par reģistrāciju reisam tur uz vietas (tie ir Ryanair noteikumi).

Kā reģistrēties internetā:
Pēc aviobiļetes apmaksāšanas uz Jūsu epastu mēs nosūtīsim saiti, caur kuru Jums būs jāreģistrējas savam Ryanair reisam (jāievada savi personas dati). Šī reģistrācija Jums jāizdara vēlākais divas dienas pirms lidojuma datuma, bet mēs iesakām to darīt uzreiz pēc biļešu apmaksas. Pēc reģistrācijas uz e-pastu saņemsiet unikālu numuru kas identificēs Jūsu pirkumu.

Kad uz e-pastu pienāks Ryanair biļete:
Savā e-pastā saņemsiet biļeti tikai pēc tam, kad par to būsiet samaksājis un reģistrējies lidojumam (skatiet paragrāfu augstāk). Bet – šī biļete pienāks ne ātrāk kā divas nedēļas pirms lidojuma datuma (Ryanair noteikumi). Neskatoties uz to, reģistrēties reisam varat jau uzreiz pēc biļetes apmaksas (ļoti ieteicams).

Kāda būs Ryanair biļete:
Biļete (“iekāpšanas talons”) tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu kā PDF dokumenta pielikums. To ir obligāti jāizprintē uz papīra, jo, diemžēl, PDF tā vienkārši atvērts tabletā vai telefonā lidostā nederēs. Ja nemākat šo e-pasta pielikumu atvērt, palūdziet kādam palīdzēt, jo tas tiešām ir vienkārši. Uzmeklējiet printeri, piemēram, pasta nodaļā.

Kā doties uz lidostu:
Lidostā Jums jāierodas ar šo izdrukāto Ryanair “boarding pass” (iekāpšanas talonu), ko mēs nosūtījām uz Jūsu epastu.

Apskatiet arī jaunākos Ryanair aviobiļešu piedāvājumus!

Ryanair CheckIn / reģistrācija reisam.