Ryanair aviobiļetes uz East Midlands

Meklējiet lētākās Ryanair aviobiļetes uz East Midlands (Notingema). Izdevīgi: pasūtiet Ryanair biļetes internetā tagad, bet maksājiet rīt!

Kā nopirkt Ryanair aviobiļetes

Augšā kreisajā malā ievadiet izlidošanas datumu; atzīmējiet “Turp un atpakaļ” un ievadiet atgriešanās datumu; ievadiet pasažieru skaitu (atzīmējiet ja lidos bērni vai seniori); un spiediet pogu “Meklēt”. Bet, ja Jums nav konkrētu lidojumu datumu, un vēlaties vienkārši doties ceļojumā, tad no saraksta augšā izvēlieties piemērotāko datumus un cenu, un spiediet “Pārbaudīt”. Sistēma pārbaudīs cenu, un ja tā Jūs apmierinās, spiedīsiet uz “Cenas” un atvērsies lapaspuse kur varēsiet veikt pasūtījumu.
Atrasto Ryanair aviobiļešu rezultāti atvērsies jaunā lapaspusē.

Samaksa par Ryanair aviobiļetēm

Samaksāt par Ryanair aviobiļetēm var ar kredītkarti; internetbanku; bankas pārvedumu; vai skaidrā naudā ofisā Rīgā. Apmaksu vēlams veikt pēc iespējas ātrāk, bet varat maksāt arī nākamajā dienā – šeit darbojas princips jo tuvāk lidojuma datums, jo ātrāk maksājiet. Ja tomēr kavējat dienu vai divas, lūdzu uzzvaniet mums un precizēsim vai cena nav nedaudz mainījusies.

Ryanair aviobiļešu saņemšana

Ryanair aviobiļetes pēc tam būs iespējams izprintēt pašiem; izņemt ofisā Rīgā; vai arī saņemt tās pa pastu uz Jūsu adresi. Ryanair aviobiļete (iekāpšanas talons) pienāks uz Jūsu e-pastu pēc tam, kad tā tiks apmaksāta un būsiet veicis reģistrāciju lidojumam (instrukcijas tam pienāks e-pastā). Iekāpšanas kartes (boarding pass) tiek atsūtītas uz e-pastu 48 stundas pirms lidojuma. Ja ir jautājumi, lūdzu zvaniet mums.